MARTS
FREDAG DEN 29. - MANDAG DEN 1.
13.00 Kung Fu Panda 4 - Med Dansk Tale
15.15 Jagtsæson 2 - I medgang og modgang
17.30 Perfect Days
20.00 Past Lives (Biografklub Danmark)
APRIL
TIRSDAG DEN 2. - ONSDAG DEN 3.
15.15 Jagtsæson 2 - I medgang og modgang
17.30 Perfect Days
20.00 Past Lives (Biografklub Danmark)
TORSDAG DEN 4. - FREDAG DEN 5.
15.30 Past Lives (Biografklub Danmark)
17.45 The Zone of Interest
20.00 Perfect Days
LØRDAG DEN 6. - SØNDAG DEN 7.
13.45 Harepatruljen: Det store æggekup
15.30 Past Lives (Biografklub Danmark)
17.45 The Zone of Interest
20.00 Perfect Days
MANDAG DEN 8.
13.00 Perfect Days
15.30 Past Lives (Biografklub Danmark)
17.45 The Zone of Interest
20.00 Perfect Days
TIRSDAG DEN 9. - ONSDAG DEN 10.
15.30 Past Lives (Biografklub Danmark)
17.45 The Zone of Interest
20.00 Perfect Days
TORSDAG DEN 11.
15.00 Ferskenlunden i Catalonien (Filmklub)
17.30 Jeanne du Barry
20.00 Birthday Girl
FREDAG DEN 12.
15.15 Rom (Biografklub Danmark)
17.30 Jeanne du Barry
20.00 Birthday Girl
LØRDAG DEN 13.
11.00 Ferskenlunden i Catalonien (Filmklub)
13.30 Harepatruljen: Det store æggekup
15.15 Rom (Biografklub Danmark)
17.30 Jeanne du Barry
20.00 Birthday Girl
SØNDAG DEN 14.
13.00 Musikflyveren – Fra morgenmad til skumbad (Koncert)
15.15 Rom (Biografklub Danmark)
17.30 Jeanne du Barry
20.00 Birthday Girl
MANDAG DEN 15. - ONSDAG DEN 17.
15.15 Rom (Biografklub Danmark)
17.30 Jeanne du Barry
20.00 Birthday Girl
TORSDAG DEN 18. - FREDAG DEN 19.
15.15 Rød himmel
17.30 Back to Black
20.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
LØRDAG DEN 20. - SØNDAG DEN 21.
13.00 Rød
15.15 Rød himmel
17.30 Back to Black
20.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
MANDAG DEN 22. - ONSDAG DEN 24.
15.15 Rød himmel
17.30 Back to Black
20.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
TORSDAG DEN 25. - FREDAG DEN 26.
15.15 Rom (Biografklub Danmark)
17.30 Civil war
20.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
LØRDAG DEN 27. - SØNDAG DEN 28.
13.15 Luca
15.15 Rom (Biografklub Danmark)
17.30 Civil war
20.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
MANDAG DEN 29. - ONSDAG DEN 1.
15.15 Rom (Biografklub Danmark)
17.30 Civil war
20.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
MAJ
TORSDAG DEN 2. - FREDAG DEN 3.
15.15 Fire døtre
17.30 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
20.00 Pigen der fortalte film
LØRDAG DEN 4.
12.30 Sjæl
14.45 Fire døtre
17.00 Pigen der fortalte film (Med besøg af instruktøren)
20.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
SØNDAG DEN 5.
13.00 Sjæl
15.15 Fire døtre
17.30 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
20.00 Pigen der fortalte film
MANDAG DEN 6. - TIRSDAG DEN 7.
15.15 Fire døtre
17.30 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
20.00 Pigen der fortalte film
ONSDAG DEN 8.
15.15 The Garfield Movie - Med Dansk Tale
17.30 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
20.00 Pigen der fortalte film
TORSDAG DEN 9. - SØNDAG DEN 12.
12.45 The Garfield Movie - Med Dansk Tale
15.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
17.30 Bonnard, Pierre & Marthe
20.00 Pigen der fortalte film
MANDAG DEN 13. - TIRSDAG DEN 14.
15.00 Hammarskjöld (Biografklub Danmark)
17.30 Bonnard, Pierre & Marthe
20.00 Pigen der fortalte film
ONSDAG DEN 15.
12.00 Pigen der fortalte film (Baby Bio)
15.00 Hammarskjöld
17.30 Bonnard, Pierre & Marthe
20.00 Pigen der fortalte film